Nabízené obory

Rostlinolékařství (41-04-M/01) - maturitní, 4 roky

Zemědělec-farmář (41-51-H/01) - učební, 3 roky

Silné stránky školy

Spolupráce školy a zemědělských firem

Výuka vedená odborníky z reálné praxe

Studium bez školného, možnost získání stipendií

Burza škol - čtvrtek 14. ledna 2021 od 16 - 19 hodin on-line připojením

Vzhledem k současné nepříznivé epidemiologické situaci, nabízíme zájemcům o studium účast na Burze škol. Můžete si promluvit s vedením školy, zjistit informace, které Vás zajímají, domluvit si individuální návštěvu školy. Přihlásit se můžete na odkazu zde

Informace k provozu škol a školských zařízení od 27. prosince 2020 do 10. ledna 2021 - zde.

Vláda prodloužila do 22. ledna provoz škol dle současného režimu - distanční výuka.

Výuka bude od 4. ledna 2021 do odvolání probíhat ve všech ročnících distančním způsobem. Není povoleno praktické vyučování a tělesná výchova.

Zrušení Dne otevřených dveří 13. ledna 2021 od 16 hodin.

Sdělujeme, že naplánovaný Den otevřených dveří dne 13. ledna se NEUSKUTEČNÍ z důvodu nepříznivé epidemiologické situace.

Využijte individuální prohlídky školy a Burzu škol (čtvrtek 14. ledna 2021 od 16 - 19 hodin)

Po domluvě se k nám můžete přijet podívat individuálně kdykoliv.

Zajímavé informace o dění ve škole naleznete v novém čísle AGROMAGAZÍNU - zde

Zemědělská olympiáda 2021

Zveme všechny zájemce, kteří se chtějí zúčastnit zemědělské olympiády na AGRO škole, aby se přihlásili pomocí následujícího formuláře. Zemědělská olympiáda se bude konat 9. února 2021.

Odkaz zde

Rozhodnutí ředitelky školy

Výuka od pondělí 4. ledna 2021

Výuka ve škole do odvolání bude probíhat následujícím způsobem:

Žáci 1. - 4. ročníku výuka distančním způsobem.

Distanční výuka je pro všechny žáky povinná! Distanční výuka probíhá v prostředí Google Classroom (Učebny). Absenci žáků musí zákonný zástupce nebo zletilý žák omlouvat podle schváleného Školního řádu.

Volná místa

Přijmeme vychovatele/vychovatelku na domov mládeže SSŠZ s.r.o. v Pozďatíně od 1. září 2020 na zkrácený úvazek. Požadujeme odpovídající vzdělání, praxe vítána. Spolehlivost a kladný vztah k dětem samozřejmostí. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail eva.novotna@agroskola.eu. Osobní pohovor lze domluvit na telefonním čísle 604 223

Elektronická třídní kniha

Přidej se k nám!

Školní pracovní prostředí

Podívejte se na naše prostory

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Navštivte nás 9. prosince 2020 nebo 13. ledna 2021 od 15:30

Studujte u nás

Zemědělec-farmář

Tříletý učební obor nabízí rozsáhlé zkušenosti z oblasti pěstování rostlin, chovu zvířat, práce s technikou a mechanizací v zemědělství.

Agronom

Všeobecný čtyřletý maturitní obor, který je v posledních 2 letech studia zaměřen na nejmodernější postupy v oblasti pěstování a zpracování plodin.

Zootechnik

Všeobecný čtyřletý maturitní obor, který je v posledních 2 letech studia zaměřen na chov zvířat, rozsáhlou praxi na školním statku a v družstvech.

Zemědělský ekonom

Všeobecný čtyřletý maturitní obor, který je v posledních 2 letech studia zaměřen na rozšíření učiva matematiky, ekonomiky, statistiky a účetnictví.

Říkají o nás

Tomáš Maxa

Tuto školu jsem si vybral právě proto, že mě zemědělství zajímá a myslím si, že tento obor má perspektivu a rozhodně se nebojím, že nenajdu pracovní místo. Spolužáci a učitelé jsou dobří. Prostředí výborné, škola se nachází v přírodě.

Eliška Kurtinová

Školu jsem si vybrala, protože mě zajímá zemědělství. Líbil se mi koncept školy a také to, že je škola v klidném prostředí přírody. Výuka mě baví, učitelé učí dobře a vždy se nám snaží vyjít vstříc.

Viktor Svoboda

Agro školu jsem si vybral, protože jsem na ní slyšel dobré hodnocení. Od mala se pohybuji v zemědělství, a proto jsem si řekl, že se na této škole budu chtít připravit na práci zootechnika.

Hodnocení naší školy ze strany České školní inspekce:

"Nízký počet žáků ve třídách umožňuje v průběhu vyučovacích hodin častější interakci každého z nich s vyučujícím a uplatňování individuálního přístupu"

"Dobré materiální zázemí umožňuje poskytovat vzdělávání v souladu s nejmodernějšími trendy v oboru. Moderní, účelně zařízené a esteticky příjemné prostředí přispívá ke kultivaci chování žáků."

"Významné zastoupení odborníků z oboru v pedagogickém sboru podporuje kvalitní propojení teorie s praxí v rámci poskytované výuky."